Hakkımızda

              dedede

 

Yeni Nesil Radyo İlaç

100.8 frekansında İstanbul merkezli yayın yapmaktadır. Arabesk Fantezi Müziğinin en seçkin örnekleri, meslekte kendini ispatlamış başarılı programcılar aracılığı ile dinleyenlere sunulmaktadır.

Radyo İlaç, “Popüler Müziğin Adresi”, “Bir İdeolojinin Değil, Halkın Sesi, Halkın Radyosuyuz” sloganları ileİstanbul ve çevresinde karasal yayından ve uydu üzerinden dinleyenlerine ulaşmaktadır.

 
Yeni Nesil Radyo İlaç 24 Eylül 2001 tarihinde Şahin Özer tarafından yayına başlamış ulusal müzik radyo kanalıdır. Kuruluşunda adı Radyo Şahin iken bir süre sonra adını Radyo İlaç olarak değiştirdi. Türksat 3A üzerinden ve İstanbul'da dinlenmektedir.
 
Çağın en etkili kitle iletişim araçlarından biri olan radyo günümüzde milyonlarca kişiye ulaşabilmeyi sağlamakta, evlerde, iş yerlerinde ve özellikle otomobillerde dinleyici ile buluşan radyo yayınları sayesinde yurdun her köşesine ulaşmak mümkün olmaktadır. Kendinizi en doğru şekilde ifade etmek, fikirlerinizi paylaşmak, kitlelerle sesinizi duyurmak için radyo programları sizi “sizin sesiniz olmaya” davet ediyor.


Şu Anda Yayında Olan DJ :

Sizin Seçtikleriniz

TOP 10Tümünü Görüntüle

1
Seni Biraz Fazla Sevdim
Alişan
2
Bilmesin O Felek
Sibel Can
3
Nisan Yağmuru
Linet
4
Gözlerin Doğuyor Gecelerime
Seydi
 

Web Tasarım & Yazılım :Gelişim Diyarı

Yayına Mesaj Gönder

Adınız:
Mesajınız:
Kapat